yükleniyor...
ara

Neden Kapadokya Fotoğrafçısı’nı Seçmeliyim ?

Bu bloğu yazdığım sıralarda kış mevsimi dolayısıyla kapadokya da havalar epeyce soguk ve kar yağışlı. dolayısıyla dış mekan çekimi açısından ölü bir sezondayız. bütün fotografcı arkadaşlarımız tatil yapmakta veya yazdan kalan işlerini tamamlamakta. Fakat Kapadokya Fotoğrafcısı olarak bir haftadır Kapadokya Dış Mekan Çekiminde daha kaliteli işler sunabilmek adına mekan keşfi yapmaktayız. Güneşin doğu-batışı sırasında ışığı daha verimli kullanabilmek ve çekim sırasında insanların kalabalık olmadığı , kapadokyayı tüm ihtişamıyla fotograflarda yansıtabileceğimiz mekanları keşfediyoruz. bunu fotograf galerimizdede görebilirsiniz. Kapadokya da dışmekan fotograf çekimi için bilindik birkaç yer dışında çok fazla kullanılan mekan yok. Aslında bu kapadokyanın dogasına aykırı çünkü adım attığınız yer kapadokya da dış mekan çekimini farklılaştıracak kadrajlarla dolu. peki neden sabitleşmiş yerle?
Biz sizlerin daha verimli bir Kapadokya dış mekan albümü sahibi olmanız için gayret ediyoruz. ayrıca bu gne kadar hiçbir müşterimizden olumsuz eleştri almamış olmamız ve hiçbir sosyal medya platformunda bizi yeren bir yoruma rastlamamış olmanız kapadokya dış mekan çekiminde kapadokya fotoğrafcısını seçmeniz için bir etken.
Her sezon başında yeni tanıtılan ekipmanları firmamıza katmamız da sizin kapadokya dış mekan çekiminde kapadokya fotoğrafcısını seçmeniz için bir etken olabilir.
Ayrıca bölgedeki birçok fotografcıya gerek eğitimlerimizle gerek yol gösterişimizle öncü olmamız da kapadokya dış mekan çekimlerinde bizi seçmeniz için bir etken.
Albüm kalitesi olarak kapadokya dış mekan çekimlerinde Kapadokya albümlerimiz ile bölgenin en kaliteli albümünü kullanıyor olmamız da bir etken.
Çekim öncesi çekim planı yapmamız ve çekim sırasında süprizlerle karşılaşmamak adına sizinde fikirlerinize çekim planında yer vermemiz kapadokya dış mekan çekimlerinde bizi seçmeniz için bir etken.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Diğer Gönderiler